Stroje na čištění obuvi a průmyslové čisticí linky Heute

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY SLUŽEB

eshop1 pronajem1 servis1

header

Firma HEUTE je po dlouhá desetiletí jednou z předních firem na výrobu strojů pro čištění obuvi. Za tu dobu expandovala již do celého světa. Důvodem je především kvalita a spolehlivost strojů a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

péče o botyČisté boty - vizitka civilizovaného člověka

Časy se mění. V módě jsou dnes muži gentlemani a dámy, které dokážou elegantně podtrhnout svou ženskost.

Osobnost každého z nás přitom nemusí nutně vycházet z nejnovějších módních trendů nebo luxusu. Součástí naší osobnosti je totiž i dojem, jakým působíme na své okolí.

více >>

péče o boty2Pravidelná péče o boty zvyšuje jejich životnost

Ruku na srdce, kolik času týdně trávíme čištěním své obuvi? A čistíme ji skutečně poctivě nebo jen ráno po botě přejedeme nohou v ponožce, abychom setřeli nános prachu?

Kolik jen času věnujeme svému zevnějšku, špinavé oblečení bychom na sebe nevzali, ale na svou obuv často poněkud zapomínáme.

více >>

servisNově jsme do naší nabídky zařadili kategorii Servis, kde nabízíme kvalitní profesionální jednorázový i pravidelný servis čističů bot ve vašem vlastnictví. Stačí jen zvolit některou z nabízených variant

servis-banner

 

ČISTIČE A LEŠTIČE OBUVI

 

ČISTIČE PODRÁŽEK

 

PRŮMYSLOVÉ ČISTICÍ LINKY

 obr1    podrazky    profilgate2
         

 

O strojích Heute

design  skrin  technika

Nejdůležitější je při konstrukci strojů je samozřejmě účelnost a funkčnost. Klademe však důraz také na design. Spolupracujeme s profesionálními designéry. Naším cílem je vytvořit zajímavý design spojený s perfektní funkčností.... více >>

 

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.