O STROJÍCH HEUTE

Kvalita spočívá v detailu.

„Nikdy jsme nechtěli být největší - nýbrž nejlepší.“

Této zásadě pana Augusta Heuteho zůstává podnik věrný po mnoho generací již od svého založení v roce 1905. Společnost „HEUTE“ začala s výrobou ševcovských strojů. V roce 1950 byla výroba přestavěna na stroje na čištění obuvi a druhově příbuzné produkty, jako jsou čisticí zařízení na podrážky obuvi apod.

A všechno co děláme, děláme s velkou láskou k produktu.

design  skrin  technika

Design

Nejdůležitější je při konstrukci strojů samozřejmě účelnost a funkčnost. Klademe však důraz také na design. Spolupracujeme s profesionálními designéry. Naším cílem je vytvořit zajímavý design spojený s perfektní funkčností.

Skříň

Skříň stroje na čištění obuvi je vyráběna z různých materiálů - ušlechtilá ocel, nerez, hliník aj. Hlavně však při výrobě dbáme na kvalitu provedení. Tato kvalita ve spojení s dobrými materiály zajistí životnost skříní po několik generací.

Technika

Během let jsme dospěli k optimálnímu využívání techniky. Stroje na čištění obuvi HEUTE mají silné motory a těžké skříně. To zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přístrojů a tudíž bezproblémové používání.

senzor  kartace

Senzor

Kapacitní senzor je nepostradatelnou součástí všech strojů na čištění obuvi. Umožňuje bezkontaktní a bezhlučný start většiny zařízení HEUTE. Ať už se stroj zapíná podrážkou boty nebo prstem, senzor rozpozná výzvu a tiché čištění může začít.

U kapacitního senzoru je vyloučena porucha důsledkem znečištění. Oproti mechanickým spínačům, které se mohou časem zničit díky nečistotám z podrážek, je senzor bezpečný a spolehlivý. Neporouchá se.

Kartáče

Pro kartáče obecně platí, že nesmí poškodit botu a zároveň ji musí co nejlépe vyčistit. Naše kartáče k předběžnému čištění jsou vyrobeny z koňských žíní, nepoužíváme žádná syntetická vlákna ani jiné materiály, které by mohly obuv (byť jen nepatrně) poškodit. Naše lešticí kartáče mají dřevěné masivní jádro, které je osazené svazky vlněné příze. Toto čištění je maximálně účinné a zároveň šetrné k vašim botám.

davkovac-lestidla  zaruka

Dávkovač leštidla

Dávkovač leštidla se během let vyvinul až do dnešní podoby. Přes speciální ventil z ušlechtilé oceli s velkou kuličkou se nanáší prostředek k ošetření kůže šetrně na obuv. Kulička má ve ventilu doraz, což zajišťuje, aby se měkká svrchní kůže dostala do kontaktu pouze s kuličkou a nedošlo k poškození hranami.

Záruka

Svým výrobkům věříme ze zkušenosti natolik, že poskytujeme záruku 20 let na dokupování náhradních dílů. Postaráme se o vaše stroje na čištění obuvi i v daleké budoucnosti. Očekávaná životnost strojů těchto 20 let výrazně převyšuje.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.