Záruka firmy HEUTE

HEUTE nikdy nespí

Hned po vašem rozhodnutí koupit si výrobek firmy HEUTE je vám k dispozici se svými radami náš specializovaný tým odborníků. Denně mezi 7.30 h a 17.00 hod, v pátek do 16.00 hod, jsme zde pro vás k dispozici. Přes komunikační média (mobil a e-mail) jsme k zastižení celých 24 hodin denně.

Žádná cesta není příliš dlouhá

Navštívíme vás a vaši firmu kdekoliv na světě. Jsme tady pro vás. Rádi a ochotně přizpůsobíme naše výrobky vám přímo na míru. Kromě strojů na čištění obuvi z katalogu nabízíme také zařízení na čištění podrážek. Jsme schopni vytvořit i nové čisticí dle vašich představ.

Rychlost není žádné kouzlo

Po potvrzení vaší objednávky začneme okamžitě pracovat na tom, aby se k vám výrobek dostal co nejrychleji. Většinu modelů zašleme ještě v den objednávky, v případě speciálních požadavků (přelakování, zvláštní vybavení apod.) je vše vyřešeno většinou do 8-10 dnů. U zařízení na čištění podrážek a čisticích zařízení pro průmysl s Vámi dohodneme termín podle vašeho přání a s ohledem na váš projekt.

Nikdy na vás nezapomeneme

Vážíme si každého zákazníka a podle toho se chováme. Na stroje na čištění obuvi poskytujeme záruku 3 let. Máte-li jakékoliv požadavky, otázky nebo problémy, jsme tady pro vás. Rádi a ochotně pomůžeme.

Během záruční doby vyměníme zdarma všechny náhradní díly, které byly poškozeny kvůli výrobní vadě způsobené naší stranou. Poškození, která vznikla neodborným zacházením, do záruky nespadají.

Záruka na dokoupení všech náhradních dílů k našim přístrojům činí 20 let! Všechny naše výrobky mají při odborném zacházení dlouhou životnost. Pokud byste přesto potřebovali nějaký náhradní díl, můžeme Vám jej zaslat většinou ještě v den objednávky.

Ke všem našim výrobkům dáváme k dispozici obsáhlé návody k obsluze.

Na přání také seznamy náhradních dílů a výkresy rozloženého zařízení.

Prosím, pamatujte na to, že se barvy vyobrazené v tomto katalogu mohou lišit od originálu.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.