Tisk
hand-disinfection-2dezinfekceindustrial-cleaner-1connectionshandle-1handle-2maximum-level-of-liquid

ProfilGate sti p45 aqua [portable] dezinfekční zóna

Dezinfekční a čistící systém pro podrážky - přenosný.
Cena:
Prodejní cena bez DPH99.990 Kč

Popis produktu

Dezinfekční systém podrážek určený pěší či ruční vozíky.

Průchozí systém ProfilGate sti p45 aqua portable je mobilní s jednoduchou instalací.  Provedení z nerezové oceli jsou ideální pro vstupy do výrobních prostor. Při průchodu jsou podrážky mechanicky očištěny patentovanými šikmo uspořádanými kartáči a zároveň omyty přidanou dezinfekční tekutinou.

Na speciální konstrukci ProfilGate sti p45 aqua portable se uživatel nevyhne několika krokům po čisticím povrchu, což zaručuje řádné očištění při každém průchodu.

Umožňuje zabezpeční všech vchodů do Vaší nemovitosti. Max. zatížení 250kg.

Filling Disinfection Typ čištění určuje objem čisticí kapaliny v zásobníku z nerezové oceli. V případě, že voda v zásobníku dosahuje nad horní okraje mřížky, jsou podrážky kapalinou čištěny intenzivně, v případě naplnění zásobníku pod okraj mřížky se podrážky bot díky kapilárnímu působení kartáčů jen lehce namočí.
Trolyl Movement 1 Bez nutnosti napájení, napojení na vodovod a odvod odpadní vody je systém StepGate ideální pro použití na různých místech a v průchodech. Tekutina se snadno vypustí přes kulový ventil. ProfilGate sti p45 portable je navíc bez nutnosti použití vysokozdvižného vozíku mobilní, což velmi usnadňuje manipulaci či čištění.
Wet Sole Intenzivní dezinfekce podrážek.

Specifikace - Technické údaje ProfilGate sti p45 portable

Rozměry:
1647mm x 1116 mm x 50 mm

 

ProfilGate-sti_p45_aqua_EN_21.4.2020.pdf

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.