Tisk

Step Gate dry čistící /dezinfekční brána

Systém na mytí a dezinfekci podrážek určený pro frekventované vchody a východy.
Cena:
Prodejní cena bez DPH185.250 Kč

Popis produktu

Systém na mytí podrážek a jejich následné sušení.

Průchozí čističe StepGate z nerezové oceli jsou ideální pro vstupy do citlivých výrobních prostor. Při průchodu jsou podrážky mechanicky očištěny patentovanými šikmo uspořádanými kartáči a zároveň omyty přidanou tekutinou.

Na speciální konstrukci StepGate se uživatel nevyhne několika krokům po čisticím povrchu, což zaručuje řádné očištění při každém průchodu. Boční madla z nerezové oceli poskytují průchozím bezpečnou oporu a zajišťují využití celé plochy stroje na čištění.

Proces čištění je chemicky podpořen přídavkem dezinfekčních a/nebo čisticích prostředků.

StepGate II a Typ čištění určuje objem čisticí kapaliny v zásobníku z nerezové oceli. V případě, že voda v zásobníku dosahuje nad horní okraje mřížky, jsou podrážky kapalinou čištěny intenzivně, v případě naplnění zásobníku pod okraj mřížky se podrážky bot díky kapilárnímu působení kartáčů jen lehce namočí.
StepGate dry b Model StepGate dry nabízí nejen důkladné vyčištění podrážek, stejně jako model StepGate I, ale zároveň účinně snižuje roznášení vlhkosti z podrážek bot do interiéru. Vlhkost z podrážek vstřebá (osuší) sušicí plocha DryPad vyrobená z vysoce výkonné ultra absorpční textilie, která je přetažena přes speciální mřížku z nerezové oceli. Kapilární efekt microozubeného textilního vlákna aktivně čerpá vlhkost přímo z podrážek.
StepGate dry c Bez nutnosti napájení, napojení na vodovod a odvod odpadní vody je systém StepGate ideální pro použití na různých místech a v průchodech. Tekutina se snadno vypustí přes kulový ventil. StepGate je navíc při použití vysokozdvižného vozíku mobilní, což velmi usnadňuje jeho čištění.

Specifikace - Technické údaje Step Gate dry

Rozměry:
812 mm x 1.943 mm x 1,180 mm

Rozměr kartáčové plochy:
660 mm x 960 mm

Rozměr sušicí plochy:
660 x 920mm

Hmotnost:
135 kg

Kapacita:
17 l

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.